UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech pani zmieni sobie dzielnice albo uzyje stopery lotnisko bylo dziesiatki lat i jakos wspolzylo z mieszkancami nie bylo problemow proponuje wyprowadzke na bielany

dumny

Anuluj