UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja mieszkam na Robotniczej i też mi strasznie przeszkadzają te weekendowe loty tego samolotu. Ta kobieta ma całkowitą rację. Tak nie może być, że jakaś prywatna firma zarabia naszym kosztem. Może władze miasta wreszcie coś z tym zrobią.