UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg z tego co się orientuję to miasto. A czym charakteryzuje sie miasto? Jest zaludnione, zabudowane i głośne !! Chcecie aby miasto się rozwijało ale sami podcinacie mu skrzydła. Serio będąc w centrum gdzie gwar, szum i duży ruch przeszkadza wam tylko samolot?? Bardzo długo mieszkałam koło lotniska i często robilismy sobie spacery w jego stronę. Nasze lotnisko to ścisły element miasta i należy się cieszyć że w końcu się rozwija. A ludzie ?? Na lotnisku kupiliby działki bo taniej a poźniej pisma pisali że im samolot na podwórku ląduje. To nie miasto się zmienia. .to ludzie się robia coraz gorsi. Bądźmy wszyscy bardziej wyrozumiali i mniej samolubni a zycie naprawde będzie lepsze. Nawet z tym warkotem; )Pozdrawiam
takatam