A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak nie bylo?? W latach 50 lotnisko wojskowe I startowaly wojskowe Jaki I to dopiero byl ryk silnikow I sprobowalbys sie gdzies poskarzyc to ciupa murowana tak ze nie marudz. Garbusiarz cyklista
Panie prezydencie niebo nad moją dzielnicą jak i również nad całym miastem jest zbyt niebieskie, strasznie mi to przeszkadza ponieważ nie jestem fanem tego koloru jaki jego odcieni. Proszę o interwencję. PS zauważyłem że zjawisko się powiększa i w innych miastach też jest ten paskudny kolor nieba.
No Bo chca abys zwrocil na nie uwage I abys ktoras przelecial I alimenty lub malzenstwo I takie rozne potem do smierci biznesy chyba nie musze CI tlumaczyc. Garbusiarz cyklista
Samolot na lotnisku????? Szok!
Myj rzadko uszy, nie bedziesz tak cirpial. Garbusiarz cyklista
Myje uszy raz na miesiac I nie mam takich problemow choc mieszkam na Lotniczej. Garbusiarz cyklista
Starszym ludziom wszystko przeszkadza, moi sąsiedzi zarzadali, żebyśmy wywieźli dzieci gdzieś na wakacje bo bawią się pod oknami i za głośno wchodzą po schodach a oni chcą mieć spokój i ciszę.
@Mama - Gówniaki i parchle potrafią być denerwujący.
@Łukasz999 - Musisz odwiedzić lekarza psychologa i to koniecznie !
Brawo Pani Beato !!!!! Z chęcią chciałem zrobić to samo, co Pani zrobiła. Mamy naprawdę dosyć tego warkotu od rana do godzin wieczornych !!!