UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten hałas samolotów w Elblągu w weekendy to nie jest problem tylko tej Pani. ja i wielu moich znajomych myśli tak samo. Mamy dość tego warkotu przez cały weekend. Szkoda, że ta Pani sama z tym walczy. Może trzeba ją jakoś wesprzeć?


Anuluj