UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mieszkam na Robotniczej i też mi strasznie przeszkadzają te weekendowe loty tego samolotu. Ta kobieta ma całkowitą rację. Tak nie może być, że jakaś prywatna firma zarabia naszym kosztem. Może władze miasta wreszcie coś z tym zrobią.