A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak pani powstała szybciej niZ lotnisko to ma pierwszeństwo ale jak lotnisko było wcześniej to proponuję wyprowadzić się z miasta
Gdy za 30 lat muezini będą śpiewać przez głośniki ahdan pięć razy dziennie z wież wszystkich elbląskich kościołów zamienionych na meczety, wtedy żaden samolot nie będzie wam przeszkadzał.
Problem w tym że latają stare rupiecie. Nowoczesne jednostki nie emityją tyle decybeli.
Kacper Płażyński to porządny i kulturalny człowiek deklasujący środowisko polityków opozycji ale też wyróżniający się w środowisku PIS. Ale myślę że nie ma wystarczająco grubej skóry aby trwać w tym bagnie a to smutna koniecznosc
Większość z osób komentujących nie zrozumiała tego listu. Tu nie chodzi o wszystkie samoloty latające nad Elblągiem tylko o ten jeden "weekendowy". właśnie teraz od pół godziny lata bezpośrednio nad moim domem inny samolot-biały (nie znam się na samolotach)i mnie on wcale nie przeszkadza. Natomiast ten stary, głośny, "weekendowy"strasznie mnie drażni.
Hałas lotniskowy jest bardzo uciążliwy. Tego się nie daje wytrzymać. Ma Pani zupełną rację, a Pani oczekiwania są bardzo wyważone.
wieś nie odnalazła sie w miescie - proste
@pan Paweł - A gdzie miałaby się przeprowadzić jak hałas tych warczących samolotów jest praktycznie wszędzie ?
Na elblaskim lotnisku powinien, jak najszybciej powstac startowy pas betonowy. Lotnisko z taką historią i tradycją musi się rozwijać wbrew Olsztynowi. Licze w koncu na przebudzenie posłów PiS, Wilka, a szczegolnie Krasulskiego, że niedlugo zrobią coś takiego i jeszcze więcej dla naszego miasta, ze niedowiarkom i przeciwnikom buty spadną. Liczymy na to i czekamy.
Chcieć to móc, panowie
@Gosc628494 - Tylko że lotnisko było wcześniej niż mieszkania na tym terenie więc jak ludzie biorą sobie mieszkania w takich okolicach wiedząc co jest w sąsiedztwie to niech później nie narzekają i nie płaczą że im za głośno jest