269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak pani powstała szybciej niZ lotnisko to ma pierwszeństwo ale jak lotnisko było wcześniej to proponuję wyprowadzić się z miasta
Rusekkkk (2020.06.16)

info

3  
  8
Gdy za 30 lat muezini będą śpiewać przez głośniki ahdan pięć razy dziennie z wież wszystkich elbląskich kościołów zamienionych na meczety, wtedy żaden samolot nie będzie wam przeszkadzał.
propok Pompka (2020.06.16)

info

1  
  4
Problem w tym że latają stare rupiecie. Nowoczesne jednostki nie emityją tyle decybeli.
(2020.06.16)

info

9  
  0
Kacper Płażyński to porządny i kulturalny człowiek deklasujący środowisko polityków opozycji ale też wyróżniający się w środowisku PIS. Ale myślę że nie ma wystarczająco grubej skóry aby trwać w tym bagnie a to smutna koniecznosc
(2020.06.16)

info

0  
  1
Większość z osób komentujących nie zrozumiała tego listu. Tu nie chodzi o wszystkie samoloty latające nad Elblągiem tylko o ten jeden "weekendowy". właśnie teraz od pół godziny lata bezpośrednio nad moim domem inny samolot-biały (nie znam się na samolotach)i mnie on wcale nie przeszkadza. Natomiast ten stary, głośny, "weekendowy"strasznie mnie drażni.
(2020.06.16)

info

8  
  0
Hałas lotniskowy jest bardzo uciążliwy. Tego się nie daje wytrzymać. Ma Pani zupełną rację, a Pani oczekiwania są bardzo wyważone.
(2020.06.16)

info

8  
  0
wieś nie odnalazła sie w miescie - proste
zlysen (2020.06.16)

info

0  
  6
@pan Paweł - A gdzie miałaby się przeprowadzić jak hałas tych warczących samolotów jest praktycznie wszędzie ?
(2020.06.16)
Na elblaskim lotnisku powinien, jak najszybciej powstac startowy pas betonowy. Lotnisko z taką historią i tradycją musi się rozwijać wbrew Olsztynowi. Licze w koncu na przebudzenie posłów PiS, Wilka, a szczegolnie Krasulskiego, że niedlugo zrobią coś takiego i jeszcze więcej dla naszego miasta, ze niedowiarkom i przeciwnikom buty spadną. Liczymy na to i czekamy. Chcieć to móc, panowie
(2020.06.16)

info

1  
  5
@Gosc628494 - Tylko że lotnisko było wcześniej niż mieszkania na tym terenie więc jak ludzie biorą sobie mieszkania w takich okolicach wiedząc co jest w sąsiedztwie to niech później nie narzekają i nie płaczą że im za głośno jest
Spoko Zatorze (2020.06.16)