UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@aaz - @aaz, co prawda mam odmienne zdanie, ale urzekł mnie ten komentarz. Chyba jedyny, który przedstawia inne zdanie od Pani Beaty, ale nie jest pełen hejtu i wrogości. Tak się powinno dyskutować, drodzy Czytelnicy! A co do lotniska, mieszkam w okolicy lotniska od 30 lat i zdążyłam się już przyzwyczaić do samolotów. Jednak, od kiedy nad nami lata ten głośny wrak samolotu, znów zaczęłam zwracać na nie uwagę. Słychać go na długo przed, i długo po tym jak przeleci nad naszymi głowami. W weekendy moje dziecko może zapomnieć o drzemkach w ciągu dnia. Gdy Okęcie było uciążliwe dla mieszkańców, władze Warszawy zainterweniowaly w tej sprawie. U nas każdy zrzuca odpowiedzialność na kogoś innego; /

AL

Anuluj