Wybrany wątek opinii
Zgadzam się z Panią. Mieszkałam na "Zatorzu"coś okropnego!!! Samoloty startowały i lądowały mi nad dachem przez cały dzień. Dojdzie do tragedii i dopiero ktoś się zainteresuje!!! Uważam, że mogą startować i lądować z innej strony, a nie ludziom nad domami !!! Ktoś powinien się zainteresować porządnie tą sprawą!!! A słychać je w całym Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
@Była mieszkanka - Tak w poprzek pasa startowego będą startować i podchodzić do lądowania.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0