UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się z Panią. Mieszkałam na "Zatorzu"coś okropnego!!! Samoloty startowały i lądowały mi nad dachem przez cały dzień. Dojdzie do tragedii i dopiero ktoś się zainteresuje!!! Uważam, że mogą startować i lądować z innej strony, a nie ludziom nad domami !!! Ktoś powinien się zainteresować porządnie tą sprawą!!! A słychać je w całym Elblągu.
Była mieszkanka