Wybrany wątek opinii

Szanowna Pani. Jak najbardziej zgadzam się z Pani argumentami, ale jednocześnie zaznaczam, że lotnisko w Elblągu istnieje od ponad 100 lat i myślę, że takie fakty jak możliwy hałas należałoby rozpatrzeć przed decyzją zamieszkania w okolicy aeroklubu. Osobiście mieszkam w linii prostej max. 2 km od lotniska i nie uważam tego faktu za uciążliwy, wręcz przeciwnie skoki spadochronowe są bardzo miłe dla oka a odgłos silnika za coś normalnego, co związane jest z tą częścią miasta. Dodam, że w okolicy lotniska działa dworzec kolejowy, który również dodaje do naszego miejskiego życia swój ton. Zatem proszę przemyśleć jaka dzielnica/okolica/ miejsce spełniałoby Pani oczekiwania z uwzględnieniem aspektu ciszy. Ps. Jak nie było ruchu na lotnisku to również cisza przeszkadzała Pozdrawiam serdecznie i życzę otwartości i życzliwości- świat będzie wówczas piękniejszy
aaz (2020.06.15)
@aaz - @aaz, co prawda mam odmienne zdanie, ale urzekł mnie ten komentarz. Chyba jedyny, który przedstawia inne zdanie od Pani Beaty, ale nie jest pełen hejtu i wrogości. Tak się powinno dyskutować, drodzy Czytelnicy! A co do lotniska, mieszkam w okolicy lotniska od 30 lat i zdążyłam się już przyzwyczaić do samolotów. Jednak, od kiedy nad nami lata ten głośny wrak samolotu, znów zaczęłam zwracać na nie uwagę. Słychać go na długo przed, i długo po tym jak przeleci nad naszymi głowami. W weekendy moje dziecko może zapomnieć o drzemkach w ciągu dnia. Gdy Okęcie było uciążliwe dla mieszkańców, władze Warszawy zainterweniowaly w tej sprawie. U nas każdy zrzuca odpowiedzialność na kogoś innego; /
AL (2020.06.15)
@aaz - W okolicach parku Kajki, jak i na działkach na Bielanach hałas jest uciążliwy. Również w okolicach ulicy Sadowej. Zatem to nie tylko problem Zatorza.
(2020.06.15)
To problem chyba całego obszaru Elbląga i jego obrzeży!
(2020.06.15)
@AL - Właśnie o to nam chodzi. Mieszkamy w Elblągu od zawsze i nigdy wcześniej lotnisko nie było dla nas problemem. Dopiero teraz od 3 lat ten samolot jest dokuczliwy.
(2020.06.15)
@AL - Jedno dziecko nie moze spac w dzien to niech spi w nocy. Prosze w takim razie wyprowadzic sie na zagonowa albo hetmanska. tam jest cisza :). 9
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy