Wybrany wątek opinii
Szanowna Pani. Jak najbardziej zgadzam się z Pani argumentami, ale jednocześnie zaznaczam, że lotnisko w Elblągu istnieje od ponad 100 lat i myślę, że takie fakty jak możliwy hałas należałoby rozpatrzeć przed decyzją zamieszkania w okolicy aeroklubu. Osobiście mieszkam w linii prostej max. 2 km od lotniska i nie uważam tego faktu za uciążliwy, wręcz przeciwnie skoki spadochronowe są bardzo miłe dla oka a odgłos silnika za coś normalnego, co związane jest z tą częścią miasta. Dodam, że w okolicy lotniska działa dworzec kolejowy, który również dodaje do naszego miejskiego życia swój ton. Zatem proszę przemyśleć jaka dzielnica/okolica/ miejsce spełniałoby Pani oczekiwania z uwzględnieniem aspektu ciszy.
Ps. Jak nie było ruchu na lotnisku to również cisza przeszkadzała
Pozdrawiam serdecznie i życzę otwartości i życzliwości- świat będzie wówczas piękniejszy
Do moderacji
Odpowiedz
48
31
@aaz - @aaz, co prawda mam odmienne zdanie, ale urzekł mnie ten komentarz. Chyba jedyny, który przedstawia inne zdanie od Pani Beaty, ale nie jest pełen hejtu i wrogości. Tak się powinno dyskutować, drodzy Czytelnicy!
A co do lotniska, mieszkam w okolicy lotniska od 30 lat i zdążyłam się już przyzwyczaić do samolotów. Jednak, od kiedy nad nami lata ten głośny wrak samolotu, znów zaczęłam zwracać na nie uwagę. Słychać go na długo przed, i długo po tym jak przeleci nad naszymi głowami. W weekendy moje dziecko może zapomnieć o drzemkach w ciągu dnia.
Gdy Okęcie było uciążliwe dla mieszkańców, władze Warszawy zainterweniowaly w tej sprawie. U nas każdy zrzuca odpowiedzialność na kogoś innego; /
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
@aaz - W okolicach parku Kajki, jak i na działkach na Bielanach hałas jest uciążliwy. Również w okolicach ulicy Sadowej. Zatem to nie tylko problem Zatorza.
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
To problem chyba całego obszaru Elbląga i jego obrzeży!
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
@AL - Właśnie o to nam chodzi. Mieszkamy w Elblągu od zawsze i nigdy wcześniej lotnisko nie było dla nas problemem. Dopiero teraz od 3 lat ten samolot jest dokuczliwy.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
@AL - Jedno dziecko nie moze spac w dzien to niech spi w nocy. Prosze w takim razie wyprowadzic sie na zagonowa albo hetmanska. tam jest cisza :). 9
Do moderacji
Odpowiedz
3
6