269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a obok mnie mieszka taka stara ubecka szm-ta, co używa klaksonu tak sobie codziennie
janko (2020.06.15)

info

6  
  2
Może powinni sprzęt latający już wymienić to nie będzie tak hałasował. Nie wszystkie samoloty tak hałasują, zdarzają się też ciche. W Gronowie chyba ciszej może trochę tor zmienili ale w zeszłym roku to był dramat, przy wspinaniu na wyższy pułap mieliśmy wrażenie ze ten samolot się rozpadnie. :)
jaaaa25896321 (2020.06.15)

info

10  
  2
kochani jak widac temat dudzi duze emocje. moim zdaniem nie jest wazne co komu sie podoba lub nie ale co kogo fascynuje lub nie ale nalezy zadac pytanie czy prowadzacy dzialalnosc gospodarcza ma prawo zaklocac spokuj innym mieszkancom a halas niewatpliwie istnieje. moze slozby odpowiedzialne za porzadek prawny powinny zajac stanowisko. pozdrawiam wszystkich
miroslaw (2020.06.15)
To normalny szok z tymi warczącymi samolocikami !!!!! Naprawdę mamy tego dość !!!!! Od rana do wieczora cały czas ten przeraźliwy i dokuczliwy warkot !!!!! Nie można normalnie wypoczywać na zewnątrz, bo non stop warkot. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w Elblągu tylko na jego obrzeżu. Proszę mi wierzyć, że ten hałas jest nie do wytrzymania !!!!! W weekendy chciałby człowiek na powietrzu się zrelaksować, ale nie idzie !!!!! Do tego dochodzą "szlifierki "na S7.. …. Boż, gdzie my żyjemy???? Ciągły jazgot jak nie samolotów to motocykli !!!!
hałas to choroba (2020.06.15)

info

15  
  4
@aaz - W okolicach parku Kajki, jak i na działkach na Bielanach hałas jest uciążliwy. Również w okolicach ulicy Sadowej. Zatem to nie tylko problem Zatorza.
(2020.06.15)
To problem chyba całego obszaru Elbląga i jego obrzeży!
(2020.06.15)
@Gosc628494 - Mieszkam przy aeroklubie od 1977 roku i nic takiego się nie wydażyło 🙂 No może kilka razy skoczek wylàdował na stadionie i ze dwa razy na działkach 🙂. Da się żyć.
(2020.06.15)
Ja tam mieszkam na wsi i praktycznie codziennie coś leci na niebie, a to śmigłowiec, a to samolot, wiatrakowiec, a zwłaszcza Migi 29 nie licząc tego kiedy były uziemione, czasami F-16,Mi-24 Chinooka raz widziałem, no i mi to nie przeszkadza, fajnie jak coś się dzieje na niebie. Kiedyś latało znacznie więcej samolotów- Migi 21,SU-22,Ts-11 iskra, Antonowy, Wilgi, a super to wygląda w locie zespół, ,Biało czerwone Iskry".
Zen (2020.06.15)
@AL - Właśnie o to nam chodzi. Mieszkamy w Elblągu od zawsze i nigdy wcześniej lotnisko nie było dla nas problemem. Dopiero teraz od 3 lat ten samolot jest dokuczliwy.
(2020.06.15)
Hałas jest nie da się ukryć, ale na skoki przyjeżdżają ludzie z Trójmiasta i interes się kręci.
mkiuyt (2020.06.15)

info

10  
  4