115
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ojciec w grobie sie przewraca a widownia to widać. .. .. FAN
(2020.06.14)

info

17  
  15
Brawo tylko Duda.
(2020.06.14)
Mam nadzieję, że takich jak tu komentujących jest niewielu !!!!! Tylko spokój i Pan Duda może nas uratować od chaosu !!!
(2020.06.14)
Szkoda ze zaklamany PIs nie pomstuje tak w stosunku do rozpasanych seksualnie klechów i ich pedofilstwa, widocznie ta ideologia im odpowiada, co za obrzydliwa i ohydna obłuda
(2020.06.14)

info

31  
  15
PAD i PiS nie mogą mówić o służbie zdrowia i problemach jakie ujawnił wirus. Nie mogą mówić o bezsensownych wydatkach na zbrojenia. Nie mogą mówić o kompletnie zacofanej oświacie co wirus też ujawnił. Nie mogą mówić o skłóceniu z całym środowiskiem kultury i sztuki. Nie mogą mówić o jakości mediów publicznych. Nie mogą mówić o elektrycznych samochodach i mieszkaniach socjalnych, które obiecali. Nie mogą mówić o katastrofie smoleńskiej, zamachu i odzyskaniu wraku. Nie mogą mówić o wielu innych sprawach. Co pozostało do mówienia. LGBT ocena rządów PO I Tuska 5-10 lat temu, ciągłe przypominanie 500+ i wmawianie zagrożenia dla dzieci wiary i tradycji jak Trzaskowski wygra
Cz (2020.06.14)

info

22  
  13
Ale przecież za plecami ludzików machających narodowymi barwami był wyraźny znak zakazu wędkowania. Inaczej rzecz ujmując łapania idio. .w na smalec (bo nawet nie kiełbasę)wyborczy. Gdy trzeba było wspomóc elblążan w akcesji do woj. pomorskiego to takie nazwisko się nie ujawniło albo nic jeszcze nie znaczyło.
sceptyk (2020.06.14)

info

11  
  7
Oni wszyscy dbają o wlasne tylki i kliki, ustawiają na stolkach, pozbywaja się niewygodnych kazdy na wlasnym poziomie a społeczeństwo ciągle łyka opowiesci i obiecanki
(2020.06.14)

info

13  
  2
A o dziadku z Wermachtu już nie wspomniał. Ciekawe czy ciemny lud to kupi?
Tt (2020.06.14)
"W marcu statystycy GUS-u podali rekordowo wysokie odczyty inflacji. W kwietniu co prawda przyhamowała do poziomu poniżej 4 proc. , ale i tak jest prawie najwyższa w Unii Europejskiej. Zwłaszcza że jeśli bierzemy pod uwagę tylko żywność, to jej cena wzrosła o 7,4 proc. " Przedruk z gazety ekonomicznej. Wszystko drożeje z dnia na dzień. Takie są rządy pisu. Z gigantyczna powyżką energii elektrycznej, czekają na 'powybory"
pogonić pis (2020.06.14)

info

14  
  11
Co Trzaskowski z Ratusza Warszawy wie o sprawach Elbląga i okolic ?? Równie dobrze można wybrać kosmitę, jakby istnieli.
Warszawa ..daleko . (2020.06.14)