UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale przecież za plecami ludzików machających narodowymi barwami był wyraźny znak zakazu wędkowania. Inaczej rzecz ujmując łapania idio. .w na smalec (bo nawet nie kiełbasę)wyborczy. Gdy trzeba było wspomóc elblążan w akcesji do woj. pomorskiego to takie nazwisko się nie ujawniło albo nic jeszcze nie znaczyło.

sceptyk