UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"W marcu statystycy GUS-u podali rekordowo wysokie odczyty inflacji. W kwietniu co prawda przyhamowała do poziomu poniżej 4 proc. , ale i tak jest prawie najwyższa w Unii Europejskiej. Zwłaszcza że jeśli bierzemy pod uwagę tylko żywność, to jej cena wzrosła o 7,4 proc. " Przedruk z gazety ekonomicznej. Wszystko drożeje z dnia na dzień. Takie są rządy pisu. Z gigantyczna powyżką energii elektrycznej, czekają na 'powybory"
pogonić pis