UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że takich jak tu komentujących jest niewielu !!!!! Tylko spokój i Pan Duda może nas uratować od chaosu !!!
Mam nadzieję, że takich jak tu komentujących jest niewielu !!!!! Tylko spokój i Pan Duda może nas uratować od chaosu !!!