A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ktotojest plazynski przyjechał kanał elbląski przepychać
Szczuli na Adamowicza, teraz szczują na LGBT.
Prezydent Duda już powinien mieć go przy swem boku i szkolić na swego godnego następcę. Jeden jak i drugi mogą liczyć na mój oddany głos.
@Warszawa ..daleko . - duda z Krakowa ma lepsza wiedzę. .. .. Dość afer pisowskich. Banasiów, Misiewiczów, blond sekretarek prezesa za 60 000 miesięcznie, darmowych lotów rodzinki Kuchcińskiego, wież, córek leśniczego, łapówek dla księdza, 10 miliardów na tvpis, setek milionów dla księdza biznesmena z Torunia. Można wymieniać bez końca.
Nigdy nie zagłosuję na warszawiaka,
straszenie platformą jest idiotyczne i nieracjonalne, nie ma czym straszyć, jak zaczną rządzić to normalnie po prostu zniknie rocznie 250 - 300 mld złotych z vat -u, zniknie 500 plus i cała reszta programów społecznych, najbardziej mnie cieszy, że dziadygi komuchy stare zostaną bez 13,sami sobie ją zlikwidują, zajfajne samozaoranie
Przekonał mnie Pan poseł Płażyński aby wraz z moją rodziną oddać na Pana Dudę głos w wyborach, bo w Polsce nie potrzebne są zmiany i Pan Duda gwarantuje, że będziemy w miejscu i czyli nic się nie zmieni nie będzie nic nowego, no co prawda będziemy się cofać w rozwoju gospodarczym ale dla mojej rodziny będzie pińset plus.
@byly wyborca - już trolle pisowskie minusują. Nerwowo się robi w obozie aferzystów pisowskich bo słupki dudzie pikują w dół.
Co to jest to LGBT? czy jest jakaś organizacja dbająca o interesy heteroseksualnych? Skoro ktoś dba o ich interesy, czemu nikt nie dba o moje?
Płażyński na stadion Energii na Letnice rozdawać cukierki, a nie do Elbląga na spotkanie z seniorami.