A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Toruńska szczujnia grzeje się do czerwoności. Ojciec dyrektor opluwa opozycyjnych kandydatów na prezydenta.
pisowcy maja to we krwi. wziął 20 tys dotacji na działalność i po roku zamknął firmę, a 20 tys zostało w portfelu. Jak by był super prawnikiem to skupiłby się na własnej kancelarii. W pisie karierę robią tylko miernoty i oszuści.
Tylko DUDA!. Hołownia oraz Trzaskowski to sa konie trojańskie Rosji i Niemiec. Precz z nimi!!!.
PIS w Elblągu jest żałośnie słaby, nie pomaga ludziom nawet gdy o to proszą. Kacper Płażyński to fajny młody człowiek ale nawet on nic nie wskóra w tym grajdole.
Widzę na fotkach przyszłego i jedynego na dzień dzisiejszy kandydata na prezydenta Elbląga Pawła Kowszyńskiego. Wiem że zadba o Elblag a przede wszystkim o sport w Elblagu na szczeblu centralnym.
LGBT na stos. Rozpalić stosy!
a co to za fachman od maciarewicza, banasia i misiewicza i tego niedołegi jarosława. kto go by tu chciał wąchać. żadne kościelne i ubeki tylko szymon hołownia.
tak tylko za szymonem razem murem przy urnach. pamietajcie zwolennicy i nie wierzcie zakłamanym sondażom.
To mądry i wykrztałcony młody człowiek o dużej kulturze. Syn znanego polityka. Znałem Go osobiście. Ten młody człowiek, polityk jest zupełnie innym od swoich rówieśników. Jest wyjątkowo dojrzały w przeciwieństwie do płaczliwego Hołowni i buńcucznego Bosaka. To miłe, że ten sympatyczny człowiek odwiedził nasze miasto. Oby częściej, bo spotkania z kulturą zawsze wnoszą wiele pożytku. A jeśli przyświeca temu jeszcze światły i ważny cel, to tylko temu przyklasnąć. A wybory prezydenckie są takim właśnie celem.
@Antypis - W kampanii wyborczej 2015 Pan Prezydent przedstawił wizję Polski, najlepiej ja zrealizować współrządząc z PiS! A TVN i GW mówią, spełnia wolę PiS, a czyją ma spełniać Angeli Merkel i Macrona?