115
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Toruńska szczujnia grzeje się do czerwoności. Ojciec dyrektor opluwa opozycyjnych kandydatów na prezydenta.
(2020.06.15)

info

4  
  2
pisowcy maja to we krwi. wziął 20 tys dotacji na działalność i po roku zamknął firmę, a 20 tys zostało w portfelu. Jak by był super prawnikiem to skupiłby się na własnej kancelarii. W pisie karierę robią tylko miernoty i oszuści.
(2020.06.15)
Tylko DUDA!. Hołownia oraz Trzaskowski to sa konie trojańskie Rosji i Niemiec. Precz z nimi!!!.
Wyborca nowy (2020.06.15)

info

4  
  9
PIS w Elblągu jest żałośnie słaby, nie pomaga ludziom nawet gdy o to proszą. Kacper Płażyński to fajny młody człowiek ale nawet on nic nie wskóra w tym grajdole.
(2020.06.15)

info

2  
  5
Widzę na fotkach przyszłego i jedynego na dzień dzisiejszy kandydata na prezydenta Elbląga Pawła Kowszyńskiego. Wiem że zadba o Elblag a przede wszystkim o sport w Elblagu na szczeblu centralnym.
(2020.06.15)

info

2  
  3
LGBT na stos. Rozpalić stosy!
(2020.06.15)

info

1  
  4
a co to za fachman od maciarewicza, banasia i misiewicza i tego niedołegi jarosława. kto go by tu chciał wąchać. żadne kościelne i ubeki tylko szymon hołownia.
tylko szymon hołownia (2020.06.15)

info

3  
  3
tak tylko za szymonem razem murem przy urnach. pamietajcie zwolennicy i nie wierzcie zakłamanym sondażom.
hołownia2020.pl (2020.06.15)

info

3  
  2
To mądry i wykrztałcony młody człowiek o dużej kulturze. Syn znanego polityka. Znałem Go osobiście. Ten młody człowiek, polityk jest zupełnie innym od swoich rówieśników. Jest wyjątkowo dojrzały w przeciwieństwie do płaczliwego Hołowni i buńcucznego Bosaka. To miłe, że ten sympatyczny człowiek odwiedził nasze miasto. Oby częściej, bo spotkania z kulturą zawsze wnoszą wiele pożytku. A jeśli przyświeca temu jeszcze światły i ważny cel, to tylko temu przyklasnąć. A wybory prezydenckie są takim właśnie celem.
👁️ (2020.06.15)

info

2  
  7
@Antypis - W kampanii wyborczej 2015 Pan Prezydent przedstawił wizję Polski, najlepiej ja zrealizować współrządząc z PiS! A TVN i GW mówią, spełnia wolę PiS, a czyją ma spełniać Angeli Merkel i Macrona?
(2020.06.15)