UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To mądry i wykrztałcony młody człowiek o dużej kulturze. Syn znanego polityka. Znałem Go osobiście. Ten młody człowiek, polityk jest zupełnie innym od swoich rówieśników. Jest wyjątkowo dojrzały w przeciwieństwie do płaczliwego Hołowni i buńcucznego Bosaka. To miłe, że ten sympatyczny człowiek odwiedził nasze miasto. Oby częściej, bo spotkania z kulturą zawsze wnoszą wiele pożytku. A jeśli przyświeca temu jeszcze światły i ważny cel, to tylko temu przyklasnąć. A wybory prezydenckie są takim właśnie celem.
👁️