UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To mądry i wykrztałcony młody człowiek o dużej kulturze. Syn znanego polityka. Znałem Go osobiście. Ten młody człowiek, polityk jest zupełnie innym od swoich rówieśników. Jest wyjątkowo dojrzały w przeciwieństwie do płaczliwego Hołowni i buńcucznego Bosaka. To miłe, że ten sympatyczny człowiek odwiedził nasze miasto. Oby częściej, bo spotkania z kulturą zawsze wnoszą wiele pożytku. A jeśli przyświeca temu jeszcze światły i ważny cel, to tylko temu przyklasnąć. A wybory prezydenckie są takim właśnie celem.

👁️