UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To mądry i wykrztałcony młody człowiek o dużej kulturze. Syn znanego polityka. Znałem Go osobiście. Ten młody człowiek, polityk jest zupełnie innym od swoich rówieśników. Jest wyjątkowo dojrzały w przeciwieństwie do płaczliwego Hołowni i buńcucznego Bosaka. To miłe, że ten sympatyczny człowiek odwiedził nasze miasto. Oby częściej, bo spotkania z kulturą zawsze wnoszą wiele pożytku. A jeśli przyświeca temu jeszcze światły i ważny cel, to tylko temu przyklasnąć. A wybory prezydenckie są takim właśnie celem.
👁️