115
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PIS i Toruń wyzwalają w Polakach to, co najgorsze.
(2020.06.15)

info

2  
  0
Słownik sobie kup i ortografii się naucz.
Aso (2020.06.15)
@Antypis - Mówisz o tęczowym Rafale?
(2020.06.16)
@lajman - Proszę publicznie nie używać elbląskiego ulicznego slangu bo to kompromituje normalnych mieszkańców tego miasta a kilku jeszcze jeszcze pozostało.
(2020.06.16)
Populizm, populizm, populizm ……… a za rok bedziecie orali miske ryzu /
xxcxx (2020.06.16)

info

0  
  0