A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PIS i Toruń wyzwalają w Polakach to, co najgorsze.
Słownik sobie kup i ortografii się naucz.
@Antypis - Mówisz o tęczowym Rafale?
@lajman - Proszę publicznie nie używać elbląskiego ulicznego slangu bo to kompromituje normalnych mieszkańców tego miasta a kilku jeszcze jeszcze pozostało.
Populizm, populizm, populizm ……… a za rok bedziecie orali miske ryzu /