UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę na fotkach przyszłego i jedynego na dzień dzisiejszy kandydata na prezydenta Elbląga Pawła Kowszyńskiego. Wiem że zadba o Elblag a przede wszystkim o sport w Elblagu na szczeblu centralnym.


Anuluj