UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę na fotkach przyszłego i jedynego na dzień dzisiejszy kandydata na prezydenta Elbląga Pawła Kowszyńskiego. Wiem że zadba o Elblag a przede wszystkim o sport w Elblagu na szczeblu centralnym.
Widzę na fotkach przyszłego i jedynego na dzień dzisiejszy kandydata na prezydenta Elbląga Pawła Kowszyńskiego. Wiem że zadba o Elblag a przede wszystkim o sport w Elblagu na szczeblu centralnym.