UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PIS w Elblągu jest żałośnie słaby, nie pomaga ludziom nawet gdy o to proszą. Kacper Płażyński to fajny młody człowiek ale nawet on nic nie wskóra w tym grajdole.


Anuluj