UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PIS w Elblągu jest żałośnie słaby, nie pomaga ludziom nawet gdy o to proszą. Kacper Płażyński to fajny młody człowiek ale nawet on nic nie wskóra w tym grajdole.
PIS w Elblągu jest żałośnie słaby, nie pomaga ludziom nawet gdy o to proszą. Kacper Płażyński to fajny młody człowiek ale nawet on nic nie wskóra w tym grajdole.