UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piękne są okolice Elbląga np. Żuławy lub Wysoczyzna szczególnie w taką pogodę. Można sobie urządzić świetną wycieczkę rowerową. Niestety stan nawierzchni niektórych dróg jest tragiczny. Podobnie jak kultura jazdy mistrzów kierownicy wiejskich bolidów.

Jamess