UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękne są okolice Elbląga np. Żuławy lub Wysoczyzna szczególnie w taką pogodę. Można sobie urządzić świetną wycieczkę rowerową. Niestety stan nawierzchni niektórych dróg jest tragiczny. Podobnie jak kultura jazdy mistrzów kierownicy wiejskich bolidów.
Jamess