UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękne są okolice Elbląga np. Żuławy lub Wysoczyzna szczególnie w taką pogodę. Można sobie urządzić świetną wycieczkę rowerową. Niestety stan nawierzchni niektórych dróg jest tragiczny. Podobnie jak kultura jazdy mistrzów kierownicy wiejskich bolidów.

Jamess

Anuluj