UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja tam leze do poludnia wiec cos robie, mam bardzo dobre polączenie, spie w plaszczu zeby rano nie zakladac i jestem w domu
ja tam leze do poludnia wiec cos robie, mam bardzo dobre polączenie, spie w plaszczu zeby rano nie zakladac i jestem w domu