Wybrany wątek opinii
w taki upal lepiej zostac w domu, a jak juz sie wybierac to uwazac na mlodziez szalejaca samochodami na drogach, wczoraj na Zamkowej jakis gówniarz z dziewczynami z tylu krecil bączki BMW po kocich łbach tylko czekac az sie ukarze artykul o wypadku
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
ukaże * :/. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Tak to najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
ja tam leze do poludnia wiec cos robie, mam bardzo dobre polączenie, spie w plaszczu zeby rano nie zakladac i jestem w domu
Do moderacji
Odpowiedz
3
2