Wybrany wątek opinii

w taki upal lepiej zostac w domu, a jak juz sie wybierac to uwazac na mlodziez szalejaca samochodami na drogach, wczoraj na Zamkowej jakis gówniarz z dziewczynami z tylu krecil bączki BMW po kocich łbach tylko czekac az sie ukarze artykul o wypadku
(2020.06.14)
ukaże * :/. ..
(2020.06.14)
Tak to najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić
(2020.06.14)
ja tam leze do poludnia wiec cos robie, mam bardzo dobre polączenie, spie w plaszczu zeby rano nie zakladac i jestem w domu
(2020.06.14)
Powrót do komentarzy