UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszędzie dobrze gdzie tablice Wikrowo i Wiktorowo zostaje daleko w tyle i najlepiej bardzo daleko w tyle. Lepiej tam nie jeździć, sami mistrzowie kierownicy i zwolennicy szybkiej jazdy!


Anuluj