68
10.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rowerzyści w tym mieście są problemem z kilku względów. Ścieżki rowerowe bez rozumu są zrobione - to fakt. Piesi po nich łażą, też fakt. Kierowca samochodu zobaczy takiego cyklistę albo nie, bo budynek, bo krzaki, bo na wielu zakrętach w tym mieście widoczność dla każdej ze stron jest żadna. Niemniej rowerzyści tu bez winy nie są. Przypadek 12 Lutego - zamiast po ścieżce od strony Azali to ile fabryka dała przy przejściu z drugiej strony gdzie jest przewężenie chodnika. Cała Słoneczna - wąska fakt ale do jasnej ch. .. .y kto ma na tym chodniku pierwszeństwo? Pieszy, czy rozpędzony rowerzysta, który jeszcze potrafi bluźnić, bo mu pieszy z tego chodnika nie uskoczył. Tylko gdzie miał uskoczyć? Na jezdnię? Takich sytuacji widywałam tysiące. Dlatego może i niektórzy rowerzyści nie powinni się czuć królami szos i chodników?
(2020.06.11)

info

5  
  0
@Lukullus258 - Darłówek jest częścią Darłowa.
(2020.06.11)
To prawda.
(2020.06.11)
@gmol - Ja jestem rowerzystą i kierowcą. Wsiadając na rower zakładam kask i kamizelkę odblaskową, które powinny być obowiązkowe, a kierowca to tylko człowiek, mógł w porę nie zauważyć, przejechałem rowerem trochę kilometrów i bardzo nie lubię, jak gówniarstwo zza fajery przegania mnie z jezdni.
(2020.06.11)
gimbaza and co. łapa na srajfonie w głowie pusta puszka ojce dali auto
(2020.06.11)

info

0  
  1
@junoczekil - Troszkę poprawię. .. .na ścieżce dla rowerów maks. dopuszczalna prędkość to 25km/h. .. .na jezdni obowiązują przepisy, które obowiązują również samochody. .. .
Cogitans (2020.06.11)
A wszystko dlatego, że rowerzyści gremialnie przejeżdżają przez ulice PO PASACH ! Jest to przecież wykroczenie, na które policja w ogóle nie reaguje. To samo dotyczy jazdy rowerzystów po chodnikach. .. .
(2020.06.11)

info

1  
  0
Miałem taką samą sytuację dziewczyna niepełnoletnia wpadła mi z dużą prędkością na maskę auta wezwano policję która wystawiła mi mandat wspomnę że dziewczyna nie jechała scieżką rowerową tylko chodznikiem i z dużą szybkością wyjechała za ściany budynku nie mogłem jej widzieć lecz ukarano mnie dziewczyna nie miała nawet żadnego dokumentu więć ją puscili
Kaczor (2020.06.11)

info

1  
  0