UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rowerzyści w tym mieście są problemem z kilku względów. Ścieżki rowerowe bez rozumu są zrobione - to fakt. Piesi po nich łażą, też fakt. Kierowca samochodu zobaczy takiego cyklistę albo nie, bo budynek, bo krzaki, bo na wielu zakrętach w tym mieście widoczność dla każdej ze stron jest żadna. Niemniej rowerzyści tu bez winy nie są. Przypadek 12 Lutego - zamiast po ścieżce od strony Azali to ile fabryka dała przy przejściu z drugiej strony gdzie jest przewężenie chodnika. Cała Słoneczna - wąska fakt ale do jasnej ch. .. .y kto ma na tym chodniku pierwszeństwo? Pieszy, czy rozpędzony rowerzysta, który jeszcze potrafi bluźnić, bo mu pieszy z tego chodnika nie uskoczył. Tylko gdzie miał uskoczyć? Na jezdnię? Takich sytuacji widywałam tysiące. Dlatego może i niektórzy rowerzyści nie powinni się czuć królami szos i chodników?


Anuluj