UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@gmol - Ja jestem rowerzystą i kierowcą. Wsiadając na rower zakładam kask i kamizelkę odblaskową, które powinny być obowiązkowe, a kierowca to tylko człowiek, mógł w porę nie zauważyć, przejechałem rowerem trochę kilometrów i bardzo nie lubię, jak gówniarstwo zza fajery przegania mnie z jezdni.