UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@gmol - Ja jestem rowerzystą i kierowcą. Wsiadając na rower zakładam kask i kamizelkę odblaskową, które powinny być obowiązkowe, a kierowca to tylko człowiek, mógł w porę nie zauważyć, przejechałem rowerem trochę kilometrów i bardzo nie lubię, jak gówniarstwo zza fajery przegania mnie z jezdni.