Wybrany wątek opinii

Sezon rowerowy dopiero ruszył po lockdownie a w Elblągu są najgorsze ścieżki rowerowe w kraju w miastach powyżej 100 000 mieszkańców. Kto za to odpowiada - nieudolni urzędnicy którzy są na łasce tych z olsztyna i nic nie potrafią wywalczyć dla miasta.
(2020.06.10)
To prawda.
(2020.06.11)
Powrót do komentarzy