UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wszystko dlatego, że rowerzyści gremialnie przejeżdżają przez ulice PO PASACH ! Jest to przecież wykroczenie, na które policja w ogóle nie reaguje. To samo dotyczy jazdy rowerzystów po chodnikach. .. .


Anuluj