UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miałem taką samą sytuację dziewczyna niepełnoletnia wpadła mi z dużą prędkością na maskę auta wezwano policję która wystawiła mi mandat wspomnę że dziewczyna nie jechała scieżką rowerową tylko chodznikiem i z dużą szybkością wyjechała za ściany budynku nie mogłem jej widzieć lecz ukarano mnie dziewczyna nie miała nawet żadnego dokumentu więć ją puscili

Kaczor