79
09.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dzięki Bogu w mieście są sami cudowni kierowcy. .. nikt nikogo na pasach nie trąca. .. nikt w drzewo nie tłucze. .. to jest dopiero raj. ..
Cogitans (2020.06.08)
@Max63 - To jaki Ty jesteś? na pierwszy rzut oka, bynajmniej nie spełna rozumu. .. a dokładniej. .. lubiący oceniać innych według swoich miar. .. bo pewnie, jak jedziesz pijany i walniesz w coś. .. to uciekasz. .. żeby nie złapali Cię na podwójnym gazie. .. Ale wiesz? Nie wszyscy w ten sam sposób postępują. ..
Cogitans (2020.06.08)
Szanowny redaktorze. .. proszę miec na względzie stan faktyczny. .. jedna osoba, jadąca samochodem i uderzająca w drzewo, nie czyniąc przy tym żadnych szkód innym uczestnikom ruchu, nie powoduje wypadku. .. prawnie określane jest to jako zdarzenie drogowe. .. może ono mieć co najwyżej charakter kolizji. .. i choć ówczesny świat przypisuje pojęciom nieprawidłowe sygnały, to jednak warto, żeby przekaziciele informacji robili to rzetelnie i przy tym też edukowali społeczeństwo. ..
Cogitans (2020.06.08)
Frajer z miasta na wioskę ruszył
Anty mieszczuch (2020.06.08)
Całe szczęście że Elbląg to wiocha sami nowobogacy na popowani gównem passat na rejestracjach ne to twój mieszczuch kierował
Anty mieszczuch (2020.06.08)
Przejeżdzałem tam i wydaje mi się, że blachy były żółte, oderwany zderzak leżał obok na trawie.
wer (2020.06.08)

info

0  
  0
@Cogitans - Szanowny Panie Kierowco, stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym podlega karze grzywny. Jak już tak Szanowny Pan tu z strony prawnej chce ten temat interpretować. Wystarczy włączyć myślenie, drzewa nie są z gumy, a życie to nie gra i nie wczytasz zapisu.
Czytelnik122e (2020.06.08)
Co Wy wiecie, uciekł bo się jutro zgłosi i powie że był w szoku i zapłaci mandat. Tak jak w Gdańsku jakis pacjent wjechał w Porsche w przystanek po czym uciekli zjawił się po kilku dniach z adwokatem. Zapłacił za przystanek i dalej lata. Można można? Jak tam KOD dalej broncie kasty, hehe Zal mi Was
(2020.06.08)

info

10  
  5
VV mają słabe zawieszenie i bardzo łatwo wpadają w pośluzgi, ktore konczą się na drzewie lub w rowie, nie rozumiem ludzi, którzy jeżdzą takimi autami, chyba życia im nie szkoda, no albo nie mają kasy na normslny bezpieczny samochod
Mechaniko (2020.06.08)
@Cogitans - Oczywiście ze mają miejsce takie zdarzenia o których piszesz ale wówczas jak ktoś je spowoduje
Tangens (2020.06.08)