A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzięki Bogu w mieście są sami cudowni kierowcy. .. nikt nikogo na pasach nie trąca. .. nikt w drzewo nie tłucze. .. to jest dopiero raj. ..
@Max63 - To jaki Ty jesteś? na pierwszy rzut oka, bynajmniej nie spełna rozumu. .. a dokładniej. .. lubiący oceniać innych według swoich miar. .. bo pewnie, jak jedziesz pijany i walniesz w coś. .. to uciekasz. .. żeby nie złapali Cię na podwójnym gazie. .. Ale wiesz? Nie wszyscy w ten sam sposób postępują. ..
Szanowny redaktorze. .. proszę miec na względzie stan faktyczny. .. jedna osoba, jadąca samochodem i uderzająca w drzewo, nie czyniąc przy tym żadnych szkód innym uczestnikom ruchu, nie powoduje wypadku. .. prawnie określane jest to jako zdarzenie drogowe. .. może ono mieć co najwyżej charakter kolizji. .. i choć ówczesny świat przypisuje pojęciom nieprawidłowe sygnały, to jednak warto, żeby przekaziciele informacji robili to rzetelnie i przy tym też edukowali społeczeństwo. ..
Frajer z miasta na wioskę ruszył
Całe szczęście że Elbląg to wiocha sami nowobogacy na popowani gównem passat na rejestracjach ne to twój mieszczuch kierował
Przejeżdzałem tam i wydaje mi się, że blachy były żółte, oderwany zderzak leżał obok na trawie.
@Cogitans - Szanowny Panie Kierowco, stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym podlega karze grzywny. Jak już tak Szanowny Pan tu z strony prawnej chce ten temat interpretować. Wystarczy włączyć myślenie, drzewa nie są z gumy, a życie to nie gra i nie wczytasz zapisu.
Co Wy wiecie, uciekł bo się jutro zgłosi i powie że był w szoku i zapłaci mandat. Tak jak w Gdańsku jakis pacjent wjechał w Porsche w przystanek po czym uciekli zjawił się po kilku dniach z adwokatem. Zapłacił za przystanek i dalej lata. Można można? Jak tam KOD dalej broncie kasty, hehe Zal mi Was
VV mają słabe zawieszenie i bardzo łatwo wpadają w pośluzgi, ktore konczą się na drzewie lub w rowie, nie rozumiem ludzi, którzy jeżdzą takimi autami, chyba życia im nie szkoda, no albo nie mają kasy na normslny bezpieczny samochod
@Cogitans - Oczywiście ze mają miejsce takie zdarzenia o których piszesz ale wówczas jak ktoś je spowoduje