79
09.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Anty mieszczuch - To po jaką cho**rę tutaj przyjezdzasz skoro tak plujesz na to miasto? Siedź może lepiej u siebie?
Dax (2020.06.08)
Całe szczęście, że bezmyślny typ nie zabił nikogo.
(2020.06.08)

info

9  
  0
Kolejny wioskowy mistrz kierownicy. Wyprzedzacze upośledzone. I BARDZO DOBRZE! Głupi sam sobie karę wymierzył!
Gronowooo (2020.06.08)

info

6  
  1
@Mechaniko - niemiec plakal jak sprzedawal, ze szczescia ze sie pozbyl tego zlomu
@Anty mieszczuch - Na wsi frajerzy mieszkają, co wie dorobić nie umieją i do miasta całe żucie dojeżdżają.
Gosc8383 (2020.06.08)
@Dax - Co siÄ™ srasz frajer
Anty mieszczuch (2020.06.08)
@Tangens - Problem jest tylko jeden. .. ja też mam rejestrację NE. .. Sorry. .. nie podpadlem pod Twoją tezę. ..
Cogitans (2020.06.08)
@Czytelnik122e - Zagrożenie. .. kara grzywny. .. wszystko w porządku. .. nie mniej jednak wypadek, to nie kara grzywny. .. a rozprawa sądowa. .. kolizja. .. mandat. .. widać różnicę? Czy może jeszcze bardziej trzeba wytłuścić?
Cogitans (2020.06.08)
może to ten co yeti na drzewie zepsuł
(2020.06.08)

info

1  
  2
@Gosc8383 - Miasto to same pegerusy a teraz głowę do góry podnoszą co to nie oni
Rajdowiec że wsi (2020.06.08)