A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Anty mieszczuch - To po jakÄ… cho**rÄ™ tutaj przyjezdzasz skoro tak plujesz na to miasto?
Siedź może lepiej u siebie?
Całe szczęście, że bezmyślny typ nie zabił nikogo.
Kolejny wioskowy mistrz kierownicy. Wyprzedzacze upośledzone. I BARDZO DOBRZE! Głupi sam sobie karę wymierzył!
@Mechaniko - niemiec plakal jak sprzedawal, ze szczescia ze sie pozbyl tego zlomu
@Anty mieszczuch - Na wsi frajerzy mieszkają, co wie dorobić nie umieją i do miasta całe żucie dojeżdżają.
@Dax - Co siÄ™ srasz frajer
@Tangens - Problem jest tylko jeden. .. ja też mam rejestrację NE. ..
Sorry. .. nie podpadlem pod TwojÄ… tezÄ™. ..
@Czytelnik122e - Zagrożenie. .. kara grzywny. .. wszystko w porządku. .. nie mniej jednak wypadek, to nie kara grzywny. .. a rozprawa sądowa. .. kolizja. .. mandat. .. widać różnicę? Czy może jeszcze bardziej trzeba wytłuścić?
może to ten co yeti na drzewie zepsuł
@Gosc8383 - Miasto to same pegerusy a teraz głowę do góry podnoszą co to nie oni