UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całe szczęście że Elbląg to wiocha sami nowobogacy na popowani gównem passat na rejestracjach ne to twój mieszczuch kierował
Anty mieszczuch
Całe szczęście że Elbląg to wiocha sami nowobogacy na popowani gównem passat na rejestracjach ne to twój mieszczuch kierował
Anty mieszczuch