UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całe szczęście że Elbląg to wiocha sami nowobogacy na popowani gównem passat na rejestracjach ne to twój mieszczuch kierował

Anty mieszczuch

Anuluj