UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
VV mają słabe zawieszenie i bardzo łatwo wpadają w pośluzgi, ktore konczą się na drzewie lub w rowie, nie rozumiem ludzi, którzy jeżdzą takimi autami, chyba życia im nie szkoda, no albo nie mają kasy na normslny bezpieczny samochod
Mechaniko