Wybrany wątek opinii
Oj wiocha, wiocha !
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
Dzięki Bogu w mieście są sami cudowni kierowcy. .. nikt nikogo na pasach nie trąca. .. nikt w drzewo nie tłucze. .. to jest dopiero raj. ..
Do moderacji
Odpowiedz
13
9
Całe szczęście że Elbląg to wiocha sami nowobogacy na popowani gównem passat na rejestracjach ne to twój mieszczuch kierował
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Cogitans - Oczywiście ze mają miejsce takie zdarzenia o których piszesz ale wówczas jak ktoś je spowoduje
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Anty mieszczuch - To po jaką cho**rę tutaj przyjezdzasz skoro tak plujesz na to miasto?
Siedź może lepiej u siebie?
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Dax - Co się srasz frajer
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Tangens - Problem jest tylko jeden. .. ja też mam rejestrację NE. ..
Sorry. .. nie podpadlem pod Twoją tezę. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Anty mieszczuch - NEB najlepsi kierowcy wiadomo. Sytuacja komplikuje się kiedy są dwa pasy albo nie daj boże skrzyżowanie równorzędne
Do moderacji
Odpowiedz
0
0