Wybrany wątek opinii

Oj wiocha, wiocha !
(2020.06.08)
Dzięki Bogu w mieście są sami cudowni kierowcy. .. nikt nikogo na pasach nie trąca. .. nikt w drzewo nie tłucze. .. to jest dopiero raj. ..
Cogitans (2020.06.08)
Całe szczęście że Elbląg to wiocha sami nowobogacy na popowani gównem passat na rejestracjach ne to twój mieszczuch kierował
Anty mieszczuch (2020.06.08)
@Cogitans - Oczywiście ze mają miejsce takie zdarzenia o których piszesz ale wówczas jak ktoś je spowoduje
Tangens (2020.06.08)
@Anty mieszczuch - To po jaką cho**rę tutaj przyjezdzasz skoro tak plujesz na to miasto? Siedź może lepiej u siebie?
Dax (2020.06.08)
@Dax - Co się srasz frajer
Anty mieszczuch (2020.06.08)
@Tangens - Problem jest tylko jeden. .. ja też mam rejestrację NE. .. Sorry. .. nie podpadlem pod Twoją tezę. ..
Cogitans (2020.06.08)
@Anty mieszczuch - NEB najlepsi kierowcy wiadomo. Sytuacja komplikuje się kiedy są dwa pasy albo nie daj boże skrzyżowanie równorzędne
Dżekson (2020.06.11)
Powrót do komentarzy