UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki Bogu w mieście są sami cudowni kierowcy. .. nikt nikogo na pasach nie trąca. .. nikt w drzewo nie tłucze. .. to jest dopiero raj. ..

Cogitans

Anuluj