UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

VV mają słabe zawieszenie i bardzo łatwo wpadają w pośluzgi, ktore konczą się na drzewie lub w rowie, nie rozumiem ludzi, którzy jeżdzą takimi autami, chyba życia im nie szkoda, no albo nie mają kasy na normslny bezpieczny samochod

Mechaniko