UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co Wy wiecie, uciekł bo się jutro zgłosi i powie że był w szoku i zapłaci mandat. Tak jak w Gdańsku jakis pacjent wjechał w Porsche w przystanek po czym uciekli zjawił się po kilku dniach z adwokatem. Zapłacił za przystanek i dalej lata. Można można? Jak tam KOD dalej broncie kasty, hehe Zal mi Was