A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta Twoja teoria to na podstawie własnych doświadczeń czy czy z tefauenu ?
Takich sędziów po prostu się wyrzucą na zabity pysk a nie robi się manifestacji w jego obronie. Sędzia musi być sędzia a nie politykiem !!!!
No za poprzedniej władzy tak samo było i co z tego? Jak były toczone sprawy, w których uczestnikami byli członkowie partii czy inni prominenci? Było to samo, niewinni ludzie też trafiali do paki.
@Patriota - Patriota idiota.
A czy była pani prezes SN będzie??? To może coś odda z tych ponad 200 tys. wyprawki jaką dostała - na rzecz zniszczonych ludzi przez takich sędziów jak wymieniony w artykule???
Zobaczycie, że ten niby sędzia w przyszłych wyborach parlamentarnych będzie startował z list KO.
@policjant kryminalny - Nie raczej z KOD.
Komunista i komuniści będą wiecować. Oszalała ta czerwona kasta
Piszący komentarze to w większosci tchórzliwi ludzie. Kiedy trzeba było działać siedzieli w domu podobnie jak Kaczyński. Teraz też boją się nawet podpisać własnym imieniem. Dla nich autorytetem jest TVPis.
@Jerzy11 - Współczuje bo wygląda mi na tzw. przeniesienie. Sam siedzisz przed kompem i z pozycji jakiegoś - Jerzego 11 opluwasz ludzi. Bohater się znalazł.