54
08.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jerzy11 - Jerzy leży na wieży i nie wie, że kasta też już leży !!!!
Juziu z wieży (2020.06.08)
@Polak były mieszkaniec - trzeba to nagrywac screenowac i na fejsa robvic im reklame niech polska sie dowie jaka dziura jest portel
(2020.06.09)
@Jerzy11 - To czemu podpisujesz się pseudonimem Jerzy 11 nadanym zapewne przez służby bohaterze jeden, podpisz się nazwiskiem, i to własnym !
(2020.06.09)
Zwykły czerwony kmiot z ciebie !!!!
Patriota (2020.06.09)