UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piszący komentarze to w większosci tchórzliwi ludzie. Kiedy trzeba było działać siedzieli w domu podobnie jak Kaczyński. Teraz też boją się nawet podpisać własnym imieniem. Dla nich autorytetem jest TVPis.

Jerzy11

Anuluj