Wybrany wątek opinii

Piszący komentarze to w większosci tchórzliwi ludzie. Kiedy trzeba było działać siedzieli w domu podobnie jak Kaczyński. Teraz też boją się nawet podpisać własnym imieniem. Dla nich autorytetem jest TVPis.
Jerzy11 (2020.06.08)
@Jerzy11 - Współczuje bo wygląda mi na tzw. przeniesienie. Sam siedzisz przed kompem i z pozycji jakiegoś - Jerzego 11 opluwasz ludzi. Bohater się znalazł.
(2020.06.08)
@Jerzy11 - Jerzy leży na wieży i nie wie, że kasta też już leży !!!!
Juziu z wieży (2020.06.08)
@Jerzy11 - To czemu podpisujesz się pseudonimem Jerzy 11 nadanym zapewne przez służby bohaterze jeden, podpisz się nazwiskiem, i to własnym !
(2020.06.09)
Powrót do komentarzy