Wybrany wątek opinii
Piszący komentarze to w większosci tchórzliwi ludzie. Kiedy trzeba było działać siedzieli w domu podobnie jak Kaczyński. Teraz też boją się nawet podpisać własnym imieniem. Dla nich autorytetem jest TVPis.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Jerzy11 - Współczuje bo wygląda mi na tzw. przeniesienie. Sam siedzisz przed kompem i z pozycji jakiegoś - Jerzego 11 opluwasz ludzi. Bohater się znalazł.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Jerzy11 - Jerzy leży na wieży i nie wie, że kasta też już leży !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Jerzy11 - To czemu podpisujesz się pseudonimem Jerzy 11 nadanym zapewne przez służby bohaterze jeden, podpisz się nazwiskiem, i to własnym !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0