UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piszący komentarze to w większosci tchórzliwi ludzie. Kiedy trzeba było działać siedzieli w domu podobnie jak Kaczyński. Teraz też boją się nawet podpisać własnym imieniem. Dla nich autorytetem jest TVPis.

Jerzy11