UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No za poprzedniej władzy tak samo było i co z tego? Jak były toczone sprawy, w których uczestnikami byli członkowie partii czy inni prominenci? Było to samo, niewinni ludzie też trafiali do paki.


Anuluj