UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jerzy11 - Współczuje bo wygląda mi na tzw. przeniesienie. Sam siedzisz przed kompem i z pozycji jakiegoś - Jerzego 11 opluwasz ludzi. Bohater się znalazł.
@Jerzy11 - Współczuje bo wygląda mi na tzw. przeniesienie. Sam siedzisz przed kompem i z pozycji jakiegoś - Jerzego 11 opluwasz ludzi. Bohater się znalazł.